VSIA "Piejūras slimnīca" / Psihiatriskā klīnika
VSIA "Piejūras slimnīca"

AMBULATORĀ DAĻA

Konsultē un ambulatori ārstē pacientus ar psihiskiem traucējumiem, kuriem nav nepieciešama stacionāra palīdzība. Iespējama psiholoģiskā izpēte un psihologa konsultācijas. Veic profilaktiskās apskates un izsniedz psihiatra izziņas transportlīdzekļu vadītājiem, stājoties mācību iestādē vai darbā,  ieroču iegādes, nēsāšanas un lietošanas atļaujām.

Personas ar psihiskās veselības traucējumiem  no pacientu iemaksas
IR  ATBRĪVOTAS

ĀRSTS

Specialitāte

Vārds, uzvārds

Pieņemšanas laiks

Inesa Baranovska

Pacientu pieņemšana saskaņā ar darba grafiku no 8.00-18.00

Kristīne Balode

Andrejs Krieviņš

Kristīna Siļčonoka

Jolanda Mellupe

Raisa Immere

Dienas stacionārs

Dienas stacionārs  strādā  darbdienās no plkst. 8:00-15:00

Psihiatriskās klīnikas Dienas stacionārs sniedz psihiatrisku palīdzību ambulatoriem pacientiem.  Tā ietver individuālu psihisko traucējumu diagnostiku, ārstēšanu,  atbilstošu medikamentu saņemšanu un rehabilitāciju. Iespējamas  psihoterapeita konsultācijas kā arī mūzikas terapijas nodarbības.

Dienas stacionāra nodaļā iespējams  saņemt bezmaksas (līdz 2 mēnešiem)  ilgu ambulatoro ārstniecības kursu ar neirotiskiem, depresīviem un cita rakstura nervu darbības traucējumiem.

Iestājoties Dienas stacionārā, ģimenes ārsta nosūtījums nav obligāts. Jāgriežas ar personas apliecinošu dokumentu Psihiatriskās klīnikas ambulatorās nodaļas  reģistratūrā.

Tiks piemeklēta attiecīga ārstēšana, nodrošināta medikamentu saņemšana, iespējamas psihoterapeita konsultācijas, mūzikas terapijas nodarbības

Aicinām ziedot!
"CERĪBA" - atklātais sabiedriskais pretvēža fonds

<< Oktobris 2020 >>